Webinár: Zavedenie systému Kurzarbeit od 1. 3. 2022

KURZARBEIT - nové možnosti podpory v čase skrátenej práce od 1. 3. 2022

Vítame nového člena

3.1.2022 -

S príchodom nového roka vítame medzi našimi radmi spoločnosť PRK Partners s.r.o.

Happy New Year!

30.12.2021 -

Do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti a osobných úspechov!

Happy and Prosperous New year!

Aký bude slovenský trh práce na začiatku prichádzajúceho roka?

14.12.2021 -

Plánujú slovenské firmy vytvárať viac nových pracovných miest? Aký je postoj slovenských firiem k vakcinácii? Výsledky prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce Q1 2022 prinášajú odpovede na tieto otázky

Pozvánka na podujatie

26.11.2021 -

Chcete sa dozvedieť viac informácií ako podnikať na Ukrajine? Ďalšie z našej jesennej sérií podujatí už 26. novembra od 10. hod.

Pozvánka na webinár

25.3.2021

Prečo vznikajú nedorozumenia pri spolupráci a obchodnom rokovaní Slovákov s inými kultúrami?

1. Ktoré kultúrne rozdiely ovplyvňujú profesionálnu medzikultúrnu spoluprácu a ako sa pripraviť na ich zvládnutie?
  2. Ako sa slovenská obchodná kultúra a medzikultúrny manažment líši od iných kultúr?
  3. Prečo vznikajú kultúrne nedorozumenia pri písomnej komunikácii a osobnom stretnutí?
  4. Ako predchádzať kultúrnym nedorozumeniam pri obchodných stretnutiach a spolupráci?
  5. Ako by sa mali Slováci pripravovať na obchodnú a projektovú spoluprácu s inými kultúrami?

Na tieto a pdobné otázky Vám počas webinárom zodpovie p. Dr. Eva Gaborik, M.A., PhD., ACC, dlhoročný konzultant a tréner, ktorý vedie workshopy zamerané na pochopenie medzikultúrnych pracovných rozdielov, prekonávanie komunikačných bariér a riešenie kultúrnych konfliktov pri obchodných rokovaniach. V Európe, USA a Ázií spolupracuje s firmami z rôzych priemyselných odvetví, ktoré majú multikultúrne projektové tímy a zákazníkov z rôznych kultúr. Medzi jej klientov patria Jaguar Land Rover, Mercedes-Benz, Pfizer, Covestro, Continental Automotive Systems a mnohé ďalšie.

V roku 2016 a 2018 získala „Great Award“ v New Yorku ako ocenenie od klientov za inovatívny prístup a stratégie, ktoré firmám pomáhajú nastaviť efektívnu medzikultúrnu spoluprácu a rešpektovanie kultúrnych osobitostí ich zamestnancov a zákazníkov. Viac informácií na www.evagaborikova.eu.

Dátum konania: 25.. marec so začiatkom o 10 hod.

Free webinár je v slovenskom jazyku

Prihlásenie: forrova@isa-association.sk do 22. marca