Aktuálne: Podujatia ISA zrušené do odvolania

19.3.2020 -

Vzhľadom k dalšiemu šíreniu koronavírusu a mimoriadnym opatreniam sú podujatia ISA zrušené.   O zmenách budeme informovať s ohľadom na ďalší vývoj situácie.

Prajeme pevné zdravie!

Noví členovia ISA

2.3.2020 -

Naša členská základňa sa rozrastá

Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

SARIO

SARIO
Trnavská cesta 100
Slovak Republic

Telefón: +421 2 5826 0112
sario@sario.sk

Róbert Šimončič

Róbert Šimončič
Telefón: +421 2 5826 0112

The Slovak Investment and Trade Development Agency (SARIO) is a government-funded allowance organization that works under the supervision of the Ministry of Economy of the Slovak Republic. SARIO’s primary objective is to improve the standard of living of Slovak citizens by increasing employment and reducing regional disparities. The mission of SARIO is to promote growth and economic development, and improve the quality of life in Slovakia.

Strategic objectives of SARIO include - applying an effective framework for the support of foreign investors and increasing the portion of investors with high value-added production. Supporting such export activities of Slovak enterprises that would significantly increase the turnover of Slovak foreign trade.

• Creating a suitable investment and “business-friendly” environment in Slovakia
  • Supporting investment projects of domestic and foreign investors and providing all necessary ancillary services
  • Providing consultancy and finding solutions regarding individual state aid to investors
  • Searching for and database-creation of available premises