Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

Index trhu práce IQ2020

14.1.2020 -

Prieskum ManpowerGroup Index trhu práce štvrťročne sleduje zámery zamestnávateľov znížiť alebo zvýšiť počet zamestnancov počas nasledujúceho štvrťroku.

Noví členovia ISA

3.1.2020 -

Naša členská základňa sa novým rokom rozrástla. Vítame medzi nami spoločnosť: CTP Invest SK, GoodCall Slovakia, IDO Hutný projekt a Takenaka Europe Gmbh.

GFI

GFI
Brnianska 49
Slovak Republic

Telefón: +421 243 414 262
gfi@gfi.sk

Pavol Franko

Pavol Franko
Telefón: +421 243 414 262

GFI, a.s. acts in the field of architectural and interior designing and projecting. It provides full range of services such as construction and interior design, engineering, projecting, property, development consulting and authorial as well as technical supervision. GFI, a.s. since its establishment in 1996 introduced numerous interesting projects.

GFI consists of two major departments – Architectural Department and Construction Design Department. Close cooperation of these two key departments provides clients the high quality product in terms of design and technical accomplishment.