Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

GFI

GFI
Brnianska 49
Slovak Republic

Telefón: +421 243 414 262
gfi@gfi.sk

CEO
Pavol Franko

Pavol Franko
Telefón: +421 243 414 262

GFI, a.s. acts in the field of architectural and interior designing and projecting. It provides full range of services such as construction and interior design, engineering, projecting, property, development consulting and authorial as well as technical supervision. GFI, a.s. since its establishment in 1996 introduced numerous interesting projects.

GFI consists of two major departments – Architectural Department and Construction Design Department. Close cooperation of these two key departments provides clients the high quality product in terms of design and technical accomplishment.