Aktuálne: Podujatia ISA zrušené do odvolania

19.3.2020 -

Vzhľadom k dalšiemu šíreniu koronavírusu a mimoriadnym opatreniam sú podujatia ISA zrušené.   O zmenách budeme informovať s ohľadom na ďalší vývoj situácie.

Prajeme pevné zdravie!

Noví členovia ISA

2.3.2020 -

Naša členská základňa sa rozrastá

Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

TaylorWessing

TaylorWessing
Panenská 6
Slovak Republic

Telefón: +421 2 5263 2804
bratislava@taylorwessing.com

Andrej Leontiev
Telefón: +421 2 5263 2804

Taylor Wessing is a leading international law firm with a single-minded approach: to help its clients succeed by thinking innovatively about their business issues.

Taylor Wessing numbers around 950 lawyers working across 23 offices in Europe, the Middle East and Asia, offering an integrated service across the full range of practice areas, with core strengths in corporate, finance, real estate, IP and private wealth. The firm also has particular expertise in advising clients in North America, Brazil and India. Our Bratislava office was established in 2004.

The firm's globally renowned expertise in intellectual property underpins its strength in knowledge-based industries.

Taylor Wessing has a clear focus on supporting the fast growing industries of tomorrow and is active in:

• Consumer Brands
  • Energy & Environment