Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

Index trhu práce IQ2020

14.1.2020 -

Prieskum ManpowerGroup Index trhu práce štvrťročne sleduje zámery zamestnávateľov znížiť alebo zvýšiť počet zamestnancov počas nasledujúceho štvrťroku.

Noví členovia ISA

3.1.2020 -

Naša členská základňa sa novým rokom rozrástla. Vítame medzi nami spoločnosť: CTP Invest SK, GoodCall Slovakia, IDO Hutný projekt a Takenaka Europe Gmbh.

KPMG

KPMG
Dvořákovo nábrežie 10
Bratislava
Slovak Republic

Telefón: +421 2 5998 4111
skmarketing@kpmg.sk

Ľuboš Vančo

Ľuboš Vančo
Telefón: +421 2 5998 4111

KPMG is a global network of professional services firms providing Audit, Tax, Advisory services and industry insight to help organisations negotiate risks and perform in the dynamic and challenging environments in which they do business.

We have 138,000 outstanding professionals working together to deliver value in 150 countries worldwide.

Tax

Business Tax: Corporate & Business Tax, International Corporate Tax, Indirect Tax, VAT, Customs, Excise & International Trade, Mergers & Acquisitions, Transfer Pricing, Global Tax Outsourcing Personal Tax: Payroll services, International Executive Services,  Investment incentives and EU structural funds

Audit

Financial Statement Audit, Statutory Audit, Audit Related Services

Advisory

Actuary services, Accounting Advisory Services, Forensic, Financial Risk Management, Internal Audit, Risk & Compliance Services, Corporate Finance, Transaction Services, Restructuring, Business Performance Services. IT Advisory

• Adidas
  • Velux
  • Vetropack
  • YIT
  • Slovenské elektrárne, a.s.
  • Vychodoslovenská energetika, a.s.
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (gas trade divisions)
  • Lukoil, a.s.
  • Dalkia Group