Aricoma Systems s.r.o.

Popis

Spoločnosť Aricoma stavia na troch desaťročiach vývoja v sektore IKT. Naši ľudia, profesionáli v pravom zmysle slova, s plnou dôverou a samostatnosťou, sú vždy schopní pohotovo reagovať na vývoj v tejto oblasti a dodávať na trh nielen špičkové technológie, ale aj software a bezpečnostné riešenia vrátane plnej podpory.

Služby

Ponuka spoločnosti Aricoma v oblasti podnikových IT je jedinečne komplexná. Zahŕňa riešenia pre pokročilú infraštruktúru IKT, cloudové riešenia, kybernetickú bezpečnosť, podnikové aplikácie a outsourcing.

Sme súčasťou silnej medzinárodnej investičnej skupiny KKCG. Na domácom trhu sme neprehliadnuteľným lídrom. Našich špecialistov nájdete v Bruseli aj v krajskom meste.

Chceme ukázať, že sme spoľahlivým a dynamickým partnerom v oblasti digitalizácie verejnej správy a komerčného sektora.

Rozumieme technológiám aj zložitému legislatívnemu rámcu. Dokážeme zodpovedne riešiť výzvy v oblasti modernej infraštruktúry, pri zavádzaní širokého portfólia podnikových aplikácií, pri migrácii do cloudu a v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Je to bez preháňania náš každodenný chlieb. Vždy nájdeme užitočné riešenia pre našich zákazníkov a baví nás to.

Zistite viac na SK / EN verzii webovej stránky.

Aricoma Systems s.r.o.
Einsteinova Business Center
Krasovského 14
851 01 Bratislava
Slovak Republic

Mario Háronik
Ondřej Matuštík

CEO
Peter Trajlinek

Kontaktná osoba
Vladimír Válek
Telefón: +421 904 535326
Vladimir.valek@aricoma.com

Referencie

Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o., Zvolen CRIF - Slovak Credit Bureau s.r.o., Bratislava Československá obchodná banka a.s., Bratislava DataCentrum, Bratislava DOXXbet & K-BET s. r. o., Žilina ELEKTROSYSTEM a.s., Žilina ELMAX ŽILINA a.s., Žilina Evonik Fermas s.r.o., Slovenská Lupča Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, Bratislava GlobalLogic s.r.o., Košice HB REM spol. s r.o., Bratislava Hlavné mesto Slovenskej republiky