Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Pozvánka na webinár

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

Pozvánka na webinár

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

STAT-KON s.r.o.

STAT-KON s.r.o.
Legionárska 7158/5
911 01 Trenčín

Telefón: +421 911 568 007
juraj.letko@stat-kon.sk

CEO
Juraj Letko

Ing. Juraj Letko
Telefón: +421 911 568 007
Email: juraj.letko@stat-kon.sk

Spoločnosť bola založená v roku 2012 na základe skúseností z pôsobenia v stavebnej praxi v oblasti projektovania stavieb, statiky stavieb, riadenia stavebných projektov pre priemyselné objekty.

V priebehu obdobia od založenia sme sa ako spoločnosť zameraná primárne na Nosné konštrukcie a statiku stavieb v roku 2019 rozšírili o divíziu Pozemného staviteľstva, ktorá v rámci spoločnosti zastrešuje projekty formou Generálneho projektanta. Spoločnosť je primárne zameraná na oblasť projektovania stavieb v oblasti priemyslu a technológie. Klientom poskytujeme komplexné projekčné služby, úvodné architektonické štúdie, štúdie uskutočniteľnosti a zabezpečujeme dokumentáciu pre všetky stupne projektovej dokumentácie.

• Architektonická štúdia a analýza územia
  • Dokumentácia pre územné rozhodnutie
  • Dokumentácia pre stavebné povolenie
  • Tendrová dokumentácia