Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

Pozvánka na webinár

4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

Pozvánka na webinár

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

GFI

GFI
Brnianska 49
Slovak Republic

Telefón: +421 243 414 262
gfi@gfi.sk

CEO
Pavol Franko

Pavol Franko
Telefón: +421 243 414 262

GFI, a.s. acts in the field of architectural and interior designing and projecting. It provides full range of services such as construction and interior design, engineering, projecting, property, development consulting and authorial as well as technical supervision. GFI, a.s. since its establishment in 1996 introduced numerous interesting projects.

GFI consists of two major departments – Architectural Department and Construction Design Department. Close cooperation of these two key departments provides clients the high quality product in terms of design and technical accomplishment.