Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Pozvánka na webinár

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

Pozvánka na webinár

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

GFI

GFI
Brnianska 49
Slovak Republic

Telefón: +421 243 414 262
gfi@gfi.sk

CEO
Pavol Franko

Pavol Franko
Telefón: +421 243 414 262

GFI, a.s. acts in the field of architectural and interior designing and projecting. It provides full range of services such as construction and interior design, engineering, projecting, property, development consulting and authorial as well as technical supervision. GFI, a.s. since its establishment in 1996 introduced numerous interesting projects.

GFI consists of two major departments – Architectural Department and Construction Design Department. Close cooperation of these two key departments provides clients the high quality product in terms of design and technical accomplishment.