27.5.2021 -

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj? Skúsenosti z praxe a najčastejšie chyby pri uplatňovaní. Praktické príklady uplatňovania superodpočtu.

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj?

Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

27.5.2021

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj?

Dátum konania: 27.5. 2021 | Čas: 10:00 – 11:00 | MS Teams | Registrujte sa

Webinárom Vás prevedú experti:

Ing. Marek Repko, R&D Manager a Ing. Andrea Adamčíková, PhD., Innovation Consultant .

Webinár odporúčame aj firmám, ktoré ešte nepodali daňové priznanie za zdaňovacie obdobie 2020 a zvažujú uplatnenie odpočtu na VaV.

Aké sú zákonné podmienky pre uplatnenie superodpočtu.

Ako identifikovať uplatniteľné projekty

.Akú metodiku použiť pri výpočte uplatniteľných nákladov.

Aká dokumentácia je nevyhnutná pre správne uplatnenie odpočtu na VaV.

Najčastejšie chyby pri uplatňovaní superodpočtu.

Na záver webináru Vám ponúkneme priestor na Vaše otázky.

Účasť na webinári je bezplatná. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom registračného formulára: https://www.ayming.sk/aktualne/aktuality/webinar-ako-postupovat-pri-uplatnovani-odpoctu-na-vyskum-a-vyvoj/