27.5.2021 -

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj? Skúsenosti z praxe a najčastejšie chyby pri uplatňovaní. Praktické príklady uplatňovania superodpočtu.

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj?

Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

18.5.2021

Dátum: 18. máj 2021

on-line webinár AUTO AKO BENEFIT

Poplatok: zadarmo

RSVP do 17. 5. 2021 forrova@isa-association.sk

• Aké možnosti má zamestnávateľ, keď chce svojim zamestnancom poskytnúť auto ako benefit?
  • Ktorý balík služieb odporúčame a oplatí sa prejsť na elektrické firemné autá?

Odpovede nielen na tieto otázky si pre vás pripravili dvaja speakri:

Michal Chudík, Business Lease Slovakia a Jakub Fekiač, Edgar Baker s.r.o.

Okrem toho sa ako prví dozviete novinky o zmenách, ktoré v tejto oblasti pripravujeme.