Webinár: Zavedenie systému Kurzarbeit od 1. 3. 2022

KURZARBEIT - nové možnosti podpory v čase skrátenej práce od 1. 3. 2022

Vítame nového člena

3.1.2022 -

S príchodom nového roka vítame medzi našimi radmi spoločnosť PRK Partners s.r.o.

Happy New Year!

30.12.2021 -

Do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti a osobných úspechov!

Happy and Prosperous New year!

Aký bude slovenský trh práce na začiatku prichádzajúceho roka?

14.12.2021 -

Plánujú slovenské firmy vytvárať viac nových pracovných miest? Aký je postoj slovenských firiem k vakcinácii? Výsledky prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce Q1 2022 prinášajú odpovede na tieto otázky

Pozvánka na podujatie

26.11.2021 -

Chcete sa dozvedieť viac informácií ako podnikať na Ukrajine? Ďalšie z našej jesennej sérií podujatí už 26. novembra od 10. hod.

Pozvánka na webinár

18.2.2021

BREXIT a clo - aktuálna situácia z pohľadu colných povinností

Od 1. januára 2021 Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska už nie je súčasťou Európskej Únie a považuje sa za tretiu krajinu, samostatné colné a daňové územie. Pre obchodovanie so Spojeným kráľovstvom Veľkej Británie a Severného Írska (ďalej len „Spojené kráľovstvo“) už neplatia únijné pravidlá, ale uplatňuje sa Dohoda o obchode a spolupráci medzi Európskou úniou a Európskym spoločenstvom pre atómovú energiu na jednej strane a Spojeným kráľovstvom Veľkej Británie a Severného Írska na strane druhej (ďalej len „Dohoda o obchode“), ktorá sa vykonáva  od 1. januára 2021.

Dátum konania: 18. februára so začiatkom o 9 hod.

Free Webinár je v slovenskom jazyku

Prihlásenie: forrova@isa-association.sk