Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

4.12.2020

Srdečne Vás pozývame na online seminár, ktorý pripravujeme  4. decembra. Zástupcovia advokátskej kancelárie Prosman&Pavlovič’ Vás prevedú krokmi, ktoré by mali firmy urobiť v rámci prípravy na nový obchodný režim so Spojeným kráľovstvom od 1. januára 2021.

Dátum konania: 4. decembra od 9:30 do 11:00 hod.

Webinár je zadarmo

Po prihlásení na forrova@isa-association.sk Vám bude zaslaný link.