Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

20.10.2020

Od januára budúceho roka skomplikuje Brexit obchod s Veľkou Britániou. Vývozcovia aj dovozcovia budú

potrebovať colné vyhlásenie, zmení sa povinná certifikácia tovarov a vrátiť sa môžu clá a kvóty.

S obnovením britsko-únijných hraníc možno očakávať aj kolóny na prechodoch, ktoré predĺžia a predražia

doručovanie zásielok.

Ako zvládnuť prípravu na brexit sa dozviete počas webinára 20. októbra od 10:00 do 11:00 hod.

Témy:

- vystúpenie Spojeného kráľovstva z EÚ - doterajší vývoj, aktuálny stav

- colnoprávne dopady Brexitu na obchodovanie

- odporúčané kroky pred Brexitom pre obchodníkov obchodujúcich so Spojeným kráľovstvom

prihlásenie: forrova@isa-association.sk