Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Pozvánka na webinár

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

Pozvánka na webinár

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

Asseco Solutions, a.s.

Asseco Solutions, a.s.
GBC IV.,
Galvaniho 17/B

Telefón: 02/20677111
info@assecosol.com

Ing. Edita Angyalová

CEO
Ing. Edita Angyalová

Bibiana Timková
Telefón: +421914362109
Email: Bibiana.Timkova@assecosol.com

Asseco Solutions, a. s., jeden z najvýznamnejších producentov informačných systémov na európskom trhu pôsobí v siedmych krajinách.

Naše softvérové riešenia denne pomáhajú veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen vo vývoji firemných informačných systémov, ale aj v ich inováciách.

Neustále vedieme dialóg s našimi partnermi, a tak máme vynikajúci prehľad o súčasných trendoch i o potrebách informačných technológií v jednotlivých odvetviach na trhu.

Naše produktové portfólio zahŕňa vývoj a implementáciu informačných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia ako sú výroba, obchod či služby, ďalej verejná správa, ubytovacie a stravovacie zariadenia. Všetky produkty sú doplnené širokou ponukou služieb a partnerských programov.

Asseco Solutions je súčasťou Asseco GROUP, ktorá pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 24 000 ľudí. Portfólio klientov tvoria silné nadnárodné bankové a finančné spoločnosti, inštitúcie verejnej správy, medzinárodné korporácie, ale tiež množstvo malých a stredne veľkých firiem.

• poradenské služby v oblasti elektronických zariadení na spracovanie dát
  • poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi
  • obchodná činnosť - sprostredkovanie, nákup a predaj tovaru
  • činnosť účtovných poradcov
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov
  • automatizované spracovanie dát
  • prenájom a leasing výpočtovej techniky
  • leasing a prenájom hotových programov /software/ na základe zmluvy s autorom
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • počítačové služby
  • služby súvisicace s počítačovým spracovaním údajov
  • výskum a výovj v oblasti a prírodných vied
  • reklamné a marketingové služby
  • montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení

Naše softvérové riešenia denne pomáhajú
veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen
vo vývoji firemných informačných systémov,
ale aj v ich inováciách, ktoré pomáhajú lepšie
riadiť tisícky spoločností na Slovensku aj
v zahraničí.

KONCOVÝCH
POUŽÍVATEĽOV
FIREMNÝCH
ZÁKAZNÍKOV
TALENTOVANÝCH
ĽUDÍ

Spoločnosti pôsobiace v týchto oblastiach - obchod, verejná správa, gastro, hotelierstvo, výroba, služby.