Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

Pozvánka na webinár

4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

Pozvánka na webinár

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

Deloitte Tax s.r.o.

Deloitte Tax s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 23
Bratislava 851 01

PhDr. Ľubica Dumitrescu
Marek Bogusław Metrycki

CEO

Email: mrybar@deloitteCE.com

Deloitte na Slovensku je jednou z popredných spoločností poskytujúcich odborné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva, podnikového a transakčného poradenstva a riadenia rizík prostredníctvom viac ako 350 špecializovaných odborníkov. Viac informácií sa uvádza na adrese www.deloitte.com/sk

Vďaka globálne prepojenej sieti členských firiem vo viac ako 150 krajinách a teritóriách sveta prináša Deloitte svojim klientom odbornosť svetovej triedy a vysokú kvalitu služieb, a poskytuje im poznatky, ktoré potrebujú pri riešení tých najzložitejších podnikateľských výziev. Približne 312 000 odborníkov spoločnosti Deloitte sa usiluje konať tak, aby vytvárali hodnoty, na ktorých záleží.

• Audit a uisťovacie služby
  • Daňové poradenstvo
  • Právne poradenstvo
  • Consulting
  • Riadenie rizík
  • Transakčné poradenstvo

• Brose Prievidza, spol. s.r.o.
  • Minebea Slovakia s.r.o.
  • Yanfeng Slovakia Automotive Interior System s. r. o.
  • Franke Slovakia s.r.o.
  • ESET, spol. s.r.o.