Noví členovia ISA

6.8.2018 -

Naša členská základňa sa rozrastá. Srdečne vítame nových členov: Teamconsult SR s.r.o., Elanor Slovakia, spol. Ltd. a ČESMAD Slovakia

Pozvánka na regionálny seminár Senica

24.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Senice, dňa 20. júna

Nový člen ISA

24.6.2018 -

Naša členská základňa  rastie. Srdečne vítame nového člena: BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s.r.o.

Pozvánka na regionálny seminár v Trenčíne

12.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Trenčína dňa 12. júna

Pozvánka na regionálny seminár Nitra

30.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do  Nitry dňa 30.mája

Business Breakfast

Seminár organizovaný advokátskou kanceláriou TaylorWessing, spoločnosťou PwC agentúrou SARIO zameraný na aktuálne právne a daňové zmeny v roku 2017 sa konal dňa 28. februára v čase od 8:30-12:00 v priestoroch agentúry SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava.

Zástupcovia 46  spoločnosti sa mohli dozvedieť o témach ako protischrankovy zakon, zmena exekučného poriadku, osobné bankroty, zmeny v reštruktulizaciach a upomínacie konanie budú hlavnými topickmi právnych zmien.

Zmeny v oblasti daní a odvodov- v rámci tejto témy sme sa bližšie venovali zdaneniu dividend, zvýšeniu odvodového zaťaženia, transferové oceňovanie, možnosti superodpočtu a pripravované zmeny na najbližšie obdobie.