Business Breakfast

25.4.2017 -

Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov.

Wine Tasting

30.3.2017 -

Neformálny event členov ISA

CONECO

22.3.2017 -

Podpora podnikateľských subjektov - aktuálne projekty a výzvy

Business Breakfast

28.2.2017 -

Právne a daňové zmeny v roku 2017.

Noví členovia ISA

1.1.2017 -

Prímanie nových členov.

Belgické Fórum

Dňa 12. oktobra 2016 prijalo SARIO na svojej pôde belgickú
delegáciu Medzinárodného diplomatického a konzulárneho klubu
CIDIC. Zástupcovia CIDIC navštívili Slovensko ako predsednícku krajinu Rady EÚ s cieľom rozvoja ekonomických, kultúrnych a univerzitných vzťahov medzi SR a Belgickom.

Klub každoročne organizuje dve misie, vždy do predsedníckej krajiny Rady EÚ a účastníci misie sú zo štátov predchádzajúcich predsedníctiev.

Podujatia sa okrem zástupcov CIDIC zúčastnili aj zástupcovia belgických univerzít, médií, rôznych organizácií a 12 zástupcovia business sféry. Slovenskú stranu zastupovali predstavitelia z MZV, MH SR, SARIO, ISA, SOPK, ZÚ Brusel a asi 20 slovenských spoločností.

Na úvod delegáciu privítal riaditeľ oddelenia investičných projektov SARIO pán Ležák, nasledovali prezentácie MZV, MH SR, SARIO, SOPK, Ernst&Young, CSOB o investičnom prostredí na Slovensku, obchodných vzťahoch medzi SR a Belgickom, štátnej pomoci a taktiež odprezentovali svoju činnosť jednotlivé ministerstvá a inštitúcie.