TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

Pozvánka na webinár

27.5.2021

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj?

Dátum konania: 27.5. 2021 | Čas: 10:00 – 11:00 | MS Teams | Registrujte sa

Webinárom Vás prevedú experti:

Ing. Marek Repko, R&D Manager a Ing. Andrea Adamčíková, PhD., Innovation Consultant .

Webinár odporúčame aj firmám, ktoré ešte nepodali daňové priznanie za zdaňovacie obdobie 2020 a zvažujú uplatnenie odpočtu na VaV.

Aké sú zákonné podmienky pre uplatnenie superodpočtu.

Ako identifikovať uplatniteľné projekty

.Akú metodiku použiť pri výpočte uplatniteľných nákladov.

Aká dokumentácia je nevyhnutná pre správne uplatnenie odpočtu na VaV.

Najčastejšie chyby pri uplatňovaní superodpočtu.

Na záver webináru Vám ponúkneme priestor na Vaše otázky.

Účasť na webinári je bezplatná. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom registračného formulára: https://www.ayming.sk/aktualne/aktuality/webinar-ako-postupovat-pri-uplatnovani-odpoctu-na-vyskum-a-vyvoj/