Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Pozvánka na webinár

20.10.2020

Od januára budúceho roka skomplikuje Brexit obchod s Veľkou Britániou. Vývozcovia aj dovozcovia budú

potrebovať colné vyhlásenie, zmení sa povinná certifikácia tovarov a vrátiť sa môžu clá a kvóty.

S obnovením britsko-únijných hraníc možno očakávať aj kolóny na prechodoch, ktoré predĺžia a predražia

doručovanie zásielok.

Ako zvládnuť prípravu na brexit sa dozviete počas webinára 20. októbra od 10:00 do 11:00 hod.

Témy:

- vystúpenie Spojeného kráľovstva z EÚ - doterajší vývoj, aktuálny stav

- colnoprávne dopady Brexitu na obchodovanie

- odporúčané kroky pred Brexitom pre obchodníkov obchodujúcich so Spojeným kráľovstvom

prihlásenie: forrova@isa-association.sk