Pozvánka na webinár

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

Pozvánka na webinár

17.2.2021 -

Na začiatku roka 2021 nastali mnohé zmeny v práci mzdárov a personalistov. Pripravili sme pre Vás na túto tému free webinár s uznávanými odborníkmi

Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020

Dovoľujeme si Vás pozvať na panelovú diskusiu na tému zamestnaneckých benefitov:

Účastnícky poplatok: zdarma

Dátum konania: 28-júl 2020