Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

Index trhu práce IQ2020

14.1.2020 -

Prieskum ManpowerGroup Index trhu práce štvrťročne sleduje zámery zamestnávateľov znížiť alebo zvýšiť počet zamestnancov počas nasledujúceho štvrťroku.

Noví členovia ISA

3.1.2020 -

Naša členská základňa sa novým rokom rozrástla. Vítame medzi nami spoločnosť: CTP Invest SK, GoodCall Slovakia, IDO Hutný projekt a Takenaka Europe Gmbh.

Pozvánka na seminár

29.5.2019

Dátum: 29. máj 2019

Miesto: Holiday Inn, Športová 2, Žilina

Program:

8:30 - 9:00         Registrácia a raňajky

9:00 - 12:00       Prezentácia a diskusia

Poplatok:        zadarmo

RSVP do 21. 5. 2019 forrova@isa-association.sk

Témy seminára:

Komplexné služby pod jednou strechou a inovatívne technológie

Agentúra SARIO

Budúcnosť HR mzdových oddelení - Transformácia interných mzdových oddelení na outsourcing miezd - Success Story

Elanor Slovakia  spol. s r.o.

Zjednodušené colné postupy – prostriedok ako zefektívniť colné postupy

Prosman&Pavlovič, advokátska kancelária