Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

Index trhu práce IQ2020

14.1.2020 -

Prieskum ManpowerGroup Index trhu práce štvrťročne sleduje zámery zamestnávateľov znížiť alebo zvýšiť počet zamestnancov počas nasledujúceho štvrťroku.

Noví členovia ISA

3.1.2020 -

Naša členská základňa sa novým rokom rozrástla. Vítame medzi nami spoločnosť: CTP Invest SK, GoodCall Slovakia, IDO Hutný projekt a Takenaka Europe Gmbh.

Pozvánka na seminár

21.5.2019

Dátum: 21. máj 2019

Miesto: Hotel MIKADO, Hollého 11, Nitra

Program:

8:30 - 9:00         Registrácia a raňajky

9:00 - 12:00       Prezentácia a diskusia

Poplatok:        zadarmo

RSVP do 15. 5. 2019 forrova@isa-association.sk

Úvod: Komplexné služby pod jednou strechou, agentúra SARIO

1. 1. Ako správne vyjednať kolektívnu zmluvu a predísť štrajku

JUDr. Radka Sláviková-Geržová, advokátka a partnerka Futej & Partners s.r.o, sprostredkovateľka pre          kolektívne vyjednávanie určená Ministerstvom práce

1. 2. Duálne vzdelávanie v tradičných i netradičných odboroch pre SDV

Ing. Drahomíra Štepanayová, expert RÚZ pre vzdelávanie

1. 3. Talent v období Industry 4.0

Ing. Zuzana Záhradníková, BALANCED HR, s.r.o.