Aktuálne: Podujatia ISA zrušené do odvolania

19.3.2020 -

Vzhľadom k dalšiemu šíreniu koronavírusu a mimoriadnym opatreniam sú podujatia ISA zrušené.   O zmenách budeme informovať s ohľadom na ďalší vývoj situácie.

Prajeme pevné zdravie!

Noví členovia ISA

2.3.2020 -

Naša členská základňa sa rozrastá

Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

ADECCO Slovakia, s.r.o.

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Digital Park III
Einsteinova 19, blok F,

ivana.vacokova@adecco.com

Ivana Vačoková
Telefón: +421 910 832 353

The Adecco Group is the world’s leading provider of HR solutions. With more than 31,000 FTE employees and around 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. Adecco offers a wide variety of services, connecting more then 650,000assiciates. The services Adecco offers fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, career transition and talent development, as well as outsourcing and consulting. The Adecco Group is based in Zurich-Glattbrugg, Switzerland and is a Fortune Global 500 company listed on the Six Swiss Exchange.

Permanet Placement

•Try & Hire