4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

RUBY Project Management SK s.r.o.

RUBY Project Management SK s.r.o.
Aircraft Office Centre
Ivánska cesta 30/B
Slovak republic

Telefón: +420 221 775 222
Fax: michal.kral@ruby-pm.com

CEO
Roman Zámečník

Michal Král
Telefón: +420 221 775 222
Fax: michal.kral@ruby-pm.com

Kdo jsme

RUBY Project Management je konzultační, stavebně-manažerská a projekční společnost s působností v České republice a na Slovensku.

Jsme společností postavenou na výjimečných lidech a našem společném závazku profesionálního přístupu ke službám, které poskytujeme.

Naše historie

Společnost byla založena v roce 2010 jako součást mezinárodní skupiny PM Group. Po úspěšném dokončení odkupu firemních aktivit v České republice a na Slovensku vedením společnosti na konci roku 2019, pokračujeme pod značkou RUBY Project Management v práci na špičkových projektech pro významné mezinárodní i regionální klienty ve všech sektorech stavebního trhu.

​Společnost se orientuje na všechny sektory výstavby:

• administrativní a multifunkční centra, obchodně-zábavní centra, rezidenční projekty a hotely
  • logistické projekty
  • vzdělání, zdravotnictví, věda a výzkum, ekologie
  • průmysl
  • energetika, infrastruktura

-          Architektonická a projekční činnost

-          Řízení projektů a výstavby (Project Management, Construction Management, Technický dozor investora)

-          Technické poradenství (Procurement, Cost Management, Technical Feasibility Study, Technical Due Diligence, Bank monitoring, LEED / BREEAM /   WELL certifikace, atd)

-          Kontrola kvality

-          Poradenství v oblasti realit

Poradenství v oblasti životního prostředí