4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

Deloitte Tax s.r.o.

Deloitte Tax s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 23
Bratislava 851 01

PhDr. Ľubica Dumitrescu
Marek Bogusław Metrycki

CEO

Email: mrybar@deloitteCE.com

Deloitte na Slovensku je jednou z popredných spoločností poskytujúcich odborné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva, podnikového a transakčného poradenstva a riadenia rizík prostredníctvom viac ako 350 špecializovaných odborníkov. Viac informácií sa uvádza na adrese www.deloitte.com/sk

Vďaka globálne prepojenej sieti členských firiem vo viac ako 150 krajinách a teritóriách sveta prináša Deloitte svojim klientom odbornosť svetovej triedy a vysokú kvalitu služieb, a poskytuje im poznatky, ktoré potrebujú pri riešení tých najzložitejších podnikateľských výziev. Približne 312 000 odborníkov spoločnosti Deloitte sa usiluje konať tak, aby vytvárali hodnoty, na ktorých záleží.

• Audit a uisťovacie služby
  • Daňové poradenstvo
  • Právne poradenstvo
  • Consulting
  • Riadenie rizík
  • Transakčné poradenstvo

• Brose Prievidza, spol. s.r.o.
  • Minebea Slovakia s.r.o.
  • Yanfeng Slovakia Automotive Interior System s. r. o.
  • Franke Slovakia s.r.o.
  • ESET, spol. s.r.o.