Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

Pozvánka na webinár

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

ISA Business Talks

8.9.2020 -

V rámci sérií podujatí ISA Business Talks sa konalo stretnutie členov ISA s predstaviteľmi Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku.

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020 -

Kríza ako šanca na TOP motiváciu zamestnacov

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s.

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s.
Tomášikova 64

businessdevelopment@hupro.sk

Itzhak Hadash

Tomáš Jaborník
Telefón: +421918979015
Fax: tomas.jabornik@hupro.sk

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s., bola založená v roku 1951 v Bratislave. Spoločnosť poskytuje komplexné, multidisciplinárne služby a má silnú klientsku základňu a postavenie v strednej a východnej Európe.

Jej rozsiahle služby pokrývajú projektové, inžinierske, dodávateľské, poradenské a konzultačné služby a činnosti spojené s realizáciou stavby

Spoločnosť IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. zamestnáva vysoko kvalifikovaný a skúsený team tvorený viac ako 130 inžiniermi.

• povolenia od miestnych úradov
  • projektová a inžinierska činnosť
  • riadenie výstavby
  • FEED štúdie