Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

Index trhu práce IQ2020

14.1.2020 -

Prieskum ManpowerGroup Index trhu práce štvrťročne sleduje zámery zamestnávateľov znížiť alebo zvýšiť počet zamestnancov počas nasledujúceho štvrťroku.

Noví členovia ISA

3.1.2020 -

Naša členská základňa sa novým rokom rozrástla. Vítame medzi nami spoločnosť: CTP Invest SK, GoodCall Slovakia, IDO Hutný projekt a Takenaka Europe Gmbh.

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s.

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s.
Tomášikova 64

businessdevelopment@hupro.sk

Itzhak Hadash

Tomáš Jaborník
Telefón: +421918979015
Fax: tomas.jabornik@hupro.sk

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s., bola založená v roku 1951 v Bratislave. Spoločnosť poskytuje komplexné, multidisciplinárne služby a má silnú klientsku základňu a postavenie v strednej a východnej Európe.

Jej rozsiahle služby pokrývajú projektové, inžinierske, dodávateľské, poradenské a konzultačné služby a činnosti spojené s realizáciou stavby

Spoločnosť IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. zamestnáva vysoko kvalifikovaný a skúsený team tvorený viac ako 130 inžiniermi.

• povolenia od miestnych úradov
  • projektová a inžinierska činnosť
  • riadenie výstavby
  • FEED štúdie