Aktuálne: Podujatia ISA zrušené do odvolania

19.3.2020 -

Vzhľadom k dalšiemu šíreniu koronavírusu a mimoriadnym opatreniam sú podujatia ISA zrušené.   O zmenách budeme informovať s ohľadom na ďalší vývoj situácie.

Prajeme pevné zdravie!

Noví členovia ISA

2.3.2020 -

Naša členská základňa sa rozrastá

Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

GoodCall Slovakia s.r.o.

GoodCall Slovakia s.r.o.
Bratislava Business Centrum 1
Plynárenská 1

Telefón: +421910705385
info@goodcall.sk

Natália Šegedová Pavol Kubaška

Natália Šegedová
Telefón: +421910705385
Fax: natalia.segedova@goodcall.sk

We started GoodCall to bring a fresh new approach to recruitment. We are on a mission to wake up the industry and evolve the human relations market to help talent and companies efficiently connect.

Focus on sourcing

Our team of more than 60 sourcing professionals work 24/7. This allows us to interact with candidates when and how they prefer.

Innovative tools

We use social media, video and the market´s only mobile app for recruitment to finallý engage candidates the way all other industries do.

Reaching passive candidates

Our unique methods allow us to reach more passive candidates whom don´t respond to traditional ways of recruitment.

Creative strategies to attract candidates

We are setting new trends with our creative candidate attraction strategies, ensuring our clients are represented in a cool, modern way.

• Executive Search
  • Permanent Placement
  • Recruitment Process Outsourcing RPO
  • Market Mapping