Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie

Využite zvýhodnenú cenu registrácie do 31. 8. 2020!

Index trhu práce IIQ2020

15.6.2020 -

Výsledky prieskumu Indexu práce IIQ. 2020

Nový člen ISA

1.6.2020 -

Vítame medzi nami nového člena Business Lease Slovakia s.r.o.

Pozvánka na web seminár 28.apríl

14.4.2020 -

Dopady pandémie COVID-19 na plnenie colných povinností pri dovoze a vývoze tovaru

Opatrenia Covid-19

6.4.2020 -

Informácia o opatrenia pre podnikateľov na zmiernenie ekonomických dopadov COVID-19

GoodCall Slovakia s.r.o.

GoodCall Slovakia s.r.o.
Bratislava Business Centrum 1
Plynárenská 1

Telefón: +421910705385
info@goodcall.sk

Natália Šegedová Pavol Kubaška

Natália Šegedová
Telefón: +421910705385
Fax: natalia.segedova@goodcall.sk

We started GoodCall to bring a fresh new approach to recruitment. We are on a mission to wake up the industry and evolve the human relations market to help talent and companies efficiently connect.

Focus on sourcing

Our team of more than 60 sourcing professionals work 24/7. This allows us to interact with candidates when and how they prefer.

Innovative tools

We use social media, video and the market´s only mobile app for recruitment to finallý engage candidates the way all other industries do.

Reaching passive candidates

Our unique methods allow us to reach more passive candidates whom don´t respond to traditional ways of recruitment.

Creative strategies to attract candidates

We are setting new trends with our creative candidate attraction strategies, ensuring our clients are represented in a cool, modern way.

• Executive Search
  • Permanent Placement
  • Recruitment Process Outsourcing RPO
  • Market Mapping